Seks para Universitetit, kjo skenë e pazakontë “thyen” rrjetin!

Një çift është regjistruar duke kryer marrëdhënie seksuale para hyrjes së Universiteti të Barcelonës në mesditë.

Një student i vitit të parë ishte duke nxituar për në mësim, kur u përball me këtë skenë të pazakontë.

Çifti kishte zgjedhur ambientin para hyrjes në bibliotekën e Departamentit të Komunikimit dhe stafi nuk mendoi dy herë, duke njoftuar menjëherë Policinë lokale.

Kjo nuk është hera e parë që një çift kryen marrëdhënie seksuale në rrugët e Barcelonës, pasi edhe në muajin prill u regjistrua një skenë e ngjashme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Aventura e cmendur e ciftit amerikan…

Pete Thuli 24 dhe Tailor Bucher 23 vjeçe, janë çifti amerikan që ...