Rrëfimet shokuese të studenteve: Java e parë është si orgji

profesori-studentiJava e Fillestarëve në Angli ka ndezur debatin në media. Studentët fillestarë mbushin rrugët gjatë natës të dehur.

Por problemi është më i thellë. Sipas Daily Star, java e parë është si një orgji e madhe. Një prej studteneve e pranon: “Jam një k… dhe jam krenare”.

“Nuk e di pse shoqëria duhet të na tregojë me gisht. Duam të bëjmë qejf. Kam bërë treshe, katërshe, pesëshe, orgji. Shumë. Nuk më vjen turp”.

“Po pyes, ku është e keqja këtu? Sa kohë është seks i mbrojtur, lërini njerëzit të bëjnë qejf pa asnjë kushtëzim. Është më e mira e dy botëve”.

Ajo madje nxit studentet e tjera që të bëjnë të njëjtën gjë. Një student thotë se janë pikërisht vajzat e reja që shpesh kërkojnë një seks të shpejtë./mapo

s4s1s2s6s7s8s11s10

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Katër rregullat e arta për gjumë të shëndetshëm

Bini në gjumë 30 minuta ose më pak, nuk zgjoheni më shumë ...