Studentet e veterinarisë, pas diplomimit pozojnë të zhveshur!

studentettMe rastin e diplomimit këta student të veterinarisë kanë zgjedhur të fotografohen të zhveshur në një fermë afër kafshëve si pacientët e tyre të ardhshëm, shkruan Daily Mail.

Këto fotografi nga këta studentë nga Queensland, janë përdorur për kalendarin e vitit, ku të ardhurat nga shitja e tij do ti dedikohen fondacionit “Black dog”, e cila merret me kujdesin ndaj kafshëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...