Stresi–Isa Mustafës: Mos pafsh ditë o Isaviç, turpi të mbuloftë përjetë

stresiiiReperi i njohur Stresi është shumë aktiv në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Shpesh herë postimet e tij ngjallin diskutime, e ndërsa ai vet nuk ka reaguar asnjëherë ndaj shkrimeve rreth tij.

Kliko per me shume info

Së fundmi, reperi ka vendosur që në Instagram të publikojë një fotografi përmes së cilës ka dashur t’i rikthejë fansat në retrospektivë, dhe t’ju përkujtojë të gjithëve krimet e ushtrisë serbe të kryera në Kosovë gjatë viteve 1997-1999.

LEXO EDHE:  Gazetari e pyet a është shtatzënë, përgjigja e Marinës sapo i bëri të gjithë të dyshojnë

Ai ka publikuar fakte dhe statistika rreth gjendjes së krijuar nga lufta në Kosovë, teksa me këtë tematikë sociale ai ka kërkuar nga të gjithë që të mos harrohen kurrë këto gjurmë të lëna në familjet shqiptare.

Stresi ka kritikuar ashpër politikanët kosovarë, teksa ka ofenduar edhe kryeministrin e Kosovës Isa Mustafa, duke e quajtur Isaviç.

LEXO EDHE:  Besnik Qaka poston foton e ëmbël me të bijën

Ndërsa në fund të postimit me anë të një hashtagu, ai ka shprehur simpatinë e tij për partinë “AAK”, të cilën edhe e mbështetë. /Telegrafi/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here