Stresi-gjykatësit: Nuk mund të më gjykojë një pederast si puna juaj!

Kliko per me shume info

stresiiiMe siguri të gjithë e kujtojnë ngjarjen kur rreth dy vite më parë, reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi u shpall në kërkim, pasi u arratis nga ambientet e komisariatit, duke u hedhur nga kati i dytë, ndërsa ishte shoqëruar nga patrullat e policisë së komisariatit nr.3, i dyshuar si autor i shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor. Ai doli nga dera e komisariatit dhe u arratis.

Këngëtari është revoltuar ndaj gjykatësit që e dënoi me punë vullnetare, pas arratisjes nga komisariati numër 3 në 2015-ën dhe në një postim në profilin e tij në Instagram, ka ofenduar gjykatësin.

Kliko per me shume info

“I nderuar zoti gjykatës: Unë vërtet kam bërë gabime gjatë jetës time, por i vetmi që mund të më gjykoj është Zoti e jo një pederast me shkollë si puna juaj…,” shkruan Stresi. /portali DurresLajm/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.