“Stresi” sfidon policinë, nxjerr pistoletën dhe qëllon në rrugë

arma-stress Arkimed Lushaj, stresi sfidon serish policine duke u shfaqur me pistolete prej verteti.
Jo vetem kaq, por per nje mikun e tij ai ka qelluar me arme nga makina ne ajer. Video e ngjarjes eshte publikuar nga vete kengetari Stresi ne faqen e tij zyrtare.

@olsnazari #fuck#all#inachiiiiiii#hahahah#BB4life

A video posted by Arkimed Lushaj (Stresinjo) (@stresi) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bebe Rexha surprizon, vjen me një pozë nudo nga vaska(Foto)

Shqiptarja Bebe Rexha tashmë me famë botërore në fushën e muzikës, së ...