“Stresi” sfidon policinë, nxjerr pistoletën dhe qëllon në rrugë

Kliko per me shume info

arma-stress Arkimed Lushaj, stresi sfidon serish policine duke u shfaqur me pistolete prej verteti.
Jo vetem kaq, por per nje mikun e tij ai ka qelluar me arme nga makina ne ajer. Video e ngjarjes eshte publikuar nga vete kengetari Stresi ne faqen e tij zyrtare.

@olsnazari #fuck#all#inachiiiiiii#hahahah#BB4life

A video posted by Arkimed Lushaj (Stresinjo) (@stresi) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.