Stjuardesa shqiptare zgjidhet sërish më e bukura, ja cila është

Kliko per me shume info

stjuardesa“TOPSTEWARDESSES” është faqja në Instagram me gati 90 mijë ndjekës, në të cilën publikohen çdo ditë foto të stjuardesave më të bukura nga e gjithë bota.

Nuk është hera e parë që në të fotot e tyre të shfaqen bukuroshe shqiptare, por të çuditë fakti që brenda dy ditës janë publikuar imazhet e tre vajzave që punojnë për “Albawings”, kompani shqiptare e fluturimeve ajrore.

Kliko per me shume info

Kjo përveçse tregon që vendi tonë ka vajze dhe gra shumë të bukur, është gjithashtu një mënyrë e mirë për të tërhequr vizitorë. Elona Bashkalli është vajza në foto që është zgjedhur si më e bukura mes kolegeve.

Stewardess of the day @elonabashllari. Top of the most beautiful stewardesses in the world. ————————————————— Airline: #Albawings Country: #Albania More: #topstewardesses_albania Followers: 283 #topstewardesses ————————————————— To publish your photos send them in direct or mark us on your photos. Write the name of the airline and the country. ————————————————— #flight #plane #flightattendant #stewardess #airplane #cabincrew #airhostess #flightcrew #steward #aircrew #crewlife #airline #azafata #hostess #aeromoça #flugbegleiterin #crewlife #aviation #aviationlovers #avgeek #planespotting #planespotter #instagramaviation #instaaviation #instaplane ————————————————— Join our group: facebook.com/topstewardesses

A post shared by TOPSTEWARDESSES (@topstewardesses) on

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.