Ilir Beqja e pyet për shërbimin në spital: Përgjigja tragjike e qytetarit do ju shokojë

Kliko per me shume info

smsmsMinistri i Shendetesise Ilir Beqja i perfolur shpesh per afera ne dikasterin e drejtuar prej tij i ka mohuar gjithe akuzat qe i jane bere kryesisht nga opozita por edhe nga mediat.
Se fundi, JOQ, ka publikuar nje rast te nje qytetari te cilit ministri i ka derguar nje SMS automatik per ta pyetur ne lidhje me sherbimin qe ka marre ne QSUT.

Dhe pergjigja qe dergon qytetari eshte mese e rende, tragjike dhe komike serish.

Kliko per me shume info

Ministri “i perulur” pyet qytetarin per cilesine e sherbimit ndersa qytetari i pergjigjet se babai i tij vdiq duke mbajtur radhen per operacion ne zemer./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.