Skena të nxehta live në TV, Alketa Vejsiu: Largoni fëmijët nga ekrani!

Gjatë spektaklit “Dane With Me” në Tv Klan, ka pasur skena të nxehta.

Gazetarja sportive Bora Zemani dhe këngëtari Alban Ramosaj kanë kërcyer nën ritmet e një muzike me skena hot.

Në fillim të kërcimit Alketa Vejsiu paralajmëroi fëmijët që të largoheshin nga ekrani për shkak të skenave të nxehta në këtë kërcim.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Të mrekullueshëm në seks? Ja ushqimet që ju ndihmojnë

Shumë këshilla vijojnë nga ekspertët e seksit, për të pasur një marrëdhënie ...