Skena të nxehta në plazh mes 57 vjeçarit dhe të dashurës së tij 24-vjeçare, ja për kë bëhet fjalë(Foto)

Kliko per me shume info

UntitledKy cift tregon se dashuria nuk ka moshë. Bëhet fjalë për Sean Penn dhe të dashurën e tij Leila George. Lidhja e tyre duket shumë e zjarrtë dhe plot passion. Të paktën këtë gjë tregojnë pamjet e ciftit në plazh, ku shkëmbejnë puthje dhe përqafime, duke mos u interesuar për paparacët.

  

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.