Skena Hot nëpër klipe muzikore, kosovari tregon gatishmëri (Foto)

2
Kliko per me shume info

UntitledI ftuar në emisionin “Kapak Shoë” të Radio Dukagjinit, Neki Emra ka folur për shumë gjëra. Ndër tyre ishin dhe detaje të cuditshme mbi karakterin e tij.
Pasi u pyet se cilën punë do e refuzonte edhe nëse paga do ishte astronomike, Neki tha se për asnjë çmim nuk do mund ta bënte asnjë punë në lartësi të mëdha. Kur u pyet nëse do pranonte të kishte një bashkëpunim më yllin e muzikës Rihanna, me kusht që ai të ishte pjesë e disa sekuencave shumë “hot” brenda klipit, Neki u përgjigj “PO” pa menduar shumë, ngase sipas tij, do ishte një arritje e jashtëzakonshme për të një bashkëpunim me Rihanna dhe se e gjithë loja në klip do ishte artistike.
Në lidhje me këtë, ai tha se bashkëshortja e tij nuk do kishte arsye të ishte xheloze.
Neki brenda emisionit zbuloi edhe që frizeri i tij është artist, që nuk e pëlqen fare kandidatin republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump dhe se nuk ekziston një fans apo fanse që i ka shkruar në rrjetet sociale e që Neki nuk i ka kthyer përgjigje.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here