Skena lezbikësh nga këngëtarja famshme, ajo që do të shihni do t’ju shokojë (Foto)

UntitledNuk ka shumë ditë që kur Genta Ismajli postoi këngën e saj të fundit. Në të janë parë shumë skena erotike duke tërhequr shumë vëmendjen mediatike, duke marrë shumë kritika. Këngëtarja u shfaq tejet provokative.
Ajo, më shumë mori vëmendjen e publikut me lëvizjet super seksi ku në plan të parë kishte vënë pjesët intime.
Ishin shumë raste kur Genta ia tregoi kamerës këto pjesë, por në njërin moment shihet se bashkëvallëtarja e saj në klip edhe ia ka prekur asaj të pasmet.
“Squat Baby” ka pasur shumë sukses në momentet e para të publikimit, ndërsa Genta ka vendosur që me këtë këngë të vijë në bashkëpunim me artistin e ri të njohur si Muma.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

morena-taraku

Sot këngëtare e modele super-seksi, por ja si dukej dikur Morena Taraku

Morena Taraku është një nga modelet dhe këngëtaret më seksi në Shqipëri. ...