Skandali seksual, Kryetari i Gjykatës: Nuk e kam bërë bisedën me gruan

gjyqtariiKryetari i Gjykatës së Gjirokastrës Guximtar Boçi i cili u kap në një skandal seksual nga emisioni “Stop” në TV Klan ka ka mohuar ta ketë kontaktuar ndonjëherë gruan që ka kryer denoncimin pranë emisionit investigativ dhe se e hedh poshtë me neveri një bisedë të tillë.

Ai deklaroi për “Panoramën”, se do ta ndjekë çështjen në rrugë ligjore. 55-vjeçari, është babai i dy vajzave të rritura, ku më e madhja po celebronte martesën mbrëmjen e djeshme kur u shfaq biseda intime e Boçit.

Kliko per me shume info

Në ceremoninë e mbajtur dje ishin të ftuar kolegë të gjyqtarit, si dhe të vajzës së tij, e cila është me detyrë shefe finance në Drejtorinë e Policisë së Gjirokastrës.

1 COMMENT

  1. per cfare meritash vajza ne moshe te madhe qe do u martonte dje ka zene ate vend pune,po kollovari cili eshte.po si nuk ke nje pike nder a dinjitet a derzi qe thua do ndjek rrugen ligjore.cfare mendon :edhe sikur ish koleget tuaj te nxjerrin te pa fajshem turpi do bjer mbi ato.por ti si i pafytyre qe je do krenohesh me mendjen tende por te gjithe dote tregojne me gisht

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.