Sjellje e pahijshme e Madonës, e prekin në vende intime, dhe ajo… (Foto)

UntitledMadona duket se është rikthyer në adoleshencë, ku tërheq vëmëndjen e të gjithëve me veprime të pamatura dhe të pahijëshme. Tashmë 58 vjec, këngëtarja nuk sillet sic i ka hije. E gjitha kjo kritikë për këngëtaren fenomenale vjen pas një foto ku këngëtarja nuk dukej mjaft mirë. Teksa festonte me mikun e saj Mert Alas, i cili me profesion është fotograf, ky i fundit i vë duart në vend intim dhe këngëtarja duket se kërkon ta largojë. Përveç sjellëve provokuese, këngëtarja e famshme ka vendosur të veshë një kombinim të guximshëm mode e gjitha në të zeza me një kapelë interesante.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

adelina-berisha

E vërteta shokuese e Adelina Berishës (Foto)

Edhe Adelina Berisha ka gënjyer për atë që është. Bëhet fjalë për ...