Nuk do ta besoni sa vite diferencë kanë Sinan Hoxha dhe gruaja e tij

39
Kliko per me shume info

andrra15Vetëm pak muaj pas fejese ata vendosën të martohen në një dasmë madhështore për të cilën vetë Sinani u kujdes që të shihej nga të gjithë.

Por a e dini sa vite kanë ndërmjet çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani? Sinan Hoxha është 18 vite më i madh se gruaja e tij me të cilën tashmë ka edhe një fëmijë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Por, megjithëse se kanë kaq shumë vite ndërmjet, duket se kjo nuk e pengon aspak Andrrën e cila e shfaq hapur dashurinë që ka për këngëtarin e njohur nga Tirana./joq/

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here