Nuk do ta besoni sa vite diferencë kanë Sinan Hoxha dhe gruaja e tij

andrra15Vetëm pak muaj pas fejese ata vendosën të martohen në një dasmë madhështore për të cilën vetë Sinani u kujdes që të shihej nga të gjithë.

Por a e dini sa vite kanë ndërmjet çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani? Sinan Hoxha është 18 vite më i madh se gruaja e tij me të cilën tashmë ka edhe një fëmijë.

Por, megjithëse se kanë kaq shumë vite ndërmjet, duket se kjo nuk e pengon aspak Andrrën e cila e shfaq hapur dashurinë që ka për këngëtarin e njohur nga Tirana./joq/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...