Rrëmbeu dhe vrau me plumba në kokë Çollakun, burg për Denis Shtrazën

shtrazaGjykata për Krimet e Rënda ka refuzuar kërkesën e Denis Shtrazës për lirimin nga burgu.

Shtraza akuzohet për rrëmbimin dhe vrasjen e Gazmend Çollakut, ngjarje e ndodhur në Janar të këtij viti në qytetin e Durrësit.

33 – ­vjeçari i ka mohuar akuzat.

Mbrëmjen e 6 Janarit, në qendër të Durrësit u rrëmbye nga disa persona Gazmend Çollaku. Ai u gjet të nesërmen i pajetë në fshatin Murqin të Krujës, i lidhur dhe i qëlluar nga disa plumba në kokë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia gjen trafikantët që futën drogë në zarfet e postës, do dërgohej në Itali

Policia ka rënë në gjurmët e dy personave që kanë tentuar të ...