Duket kaq e thjeshtë nga jashtë, por s’do ta besoni cfarë ka brenda!

SHTEPIAAAËshtë vetëm tetëmbëdhjetë metër katrorë, por nuk i mungon asgjë.
Kjo shtëpi e konceptuar nga arkitekti amerikan mund të mos duket kushedi se çfarë nga jashtë, por brenda ka komoditetin e një shtëpie të zakonshme.

Ajo ka dhomë ndenje, kuzhinë, madje edhe një banjë me xhakuzi.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studimi/ Pacientët me kancer nuk duhet të konsumojnë çokollatë, ja pse

Një studim i ri sugjeron se konsumimi i çokollatave dhe biskotave e ...