Po rikonstruktonin shtëpinë, e pabesueshme cfarë gjejnë në tavanin e një dhome!

VALIXHE-PLOT-ME-PARANjë cift që ka vendosur të rikonstruktojë shtëpinë, ka gjetur një “thesar” të fshehur brenda një valixheje të vjetër.

Pronari i shtëpisë i ka nxjerë fotot në internet dhe ka thënë se në valixhe kishte plot 23 mijë dollarë.

Burri i quajtur Branik shpjegoi se kishte gjetur një valixhe të fshehur në tavanin e shtëpisë.
“Mora valixhen sepse nuk ishte e rëndë, dhe iu bashkova gruas sime. Në fillim mendova se do të kishte letra bixhozi. Më pas numëruan 23 mijë dollarë. Do na hyjnë në ndihmë për rikonstruktimin e shtëpisë,” tha i lumtur 35-vjeçari.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Femra, këto janë gabimet që ju nuk e dini se i bëni kur lani flokët

Femra, padyshim që ju bëni shumë kujdes me flokët, por ndonjëherë nuk ...