Para dhe femra pa fund, ja çfarë ndodh brenda një shtëpie publike

Policia ka publikuar pamjet e një bordelloje, pronarët e të cilës fitonin jashtëzakonisht shumë. Birmingham Libra Club mendohet të ketë bërë më shumë se 7 milion euro gjatë pesë viteve, duke tërhequr në ditë 200 meshkuj

Sipas BBC, 6 persona janë dënuar të hënën në lidhje me këtë ushtrim prostitucioni jo legal që u zbulua pas një operacioni të policisë në vitin 2015.

LEXO EDHE:  Burri i kërkoi të bënin seks, gruaja i pret penisin me thikë buke
Kliko per me shume info

Pamjet brenda bordellos të tregojnë një dhomë të kuqe të ndezur, një shtyllë për striptizëm dhe një makineri parash. Ndërsa në dhoma dhe banjo janë listat e çmimeve me shërbimet duke filluar nga 20 euro për një dhomë 30 minuta me qira deri në 190 euro për një VIP qëndrim gjatë gjithë natës.

LEXO EDHE:  'Zoja e Shkodrës' rikthehet në shtëpi më e bukur se kurrë

Shtretërit janë me lëkurë me ngjyrë të kuqe. Ndërkohë në prapaskenë ka dhoma të mbushura me peshqirë dhe shumë këpucë me taka për vajzat. Zbrazja e kësaj bordello, u pasua edhe me incidente dhe me shkëmbim me armë zjarri.

30 oficerë që u futën papritur brenda gjetën më shumë se 30 femra së bashku me dhomat private që kishin shtretër dhe që shërbenin shumë mirë si dëshmi e aktivitetit seksual.

LEXO EDHE:  E lanë vajzën në Shqipëri! Prindërit kthehen për ta marrë, por shihni si reagon ajo...!

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here