Shtatzania, Sara Hoxha tregon sa i është rritur barku

sara-hoxhaSara Hoxha dhe Ledion Liço janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Sara Hoxha ka publikuar një foto në llogarinë e saj të Snapchat ku ka treguar sa i është rritur barku.

Trashëgimtaria e Top Medias, e cila duket se gëzon shëndet të mirë, shfaqet me një fustan të zi.

“Jam veshur si mami im”, shkruan ajo mbi foto.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

beskallaku

Bes Kallaku tallet keq me “vuajtjet” e Ermal Mamaqit

Ermal Mamaqi ka qenë mbrëmë në “Zonë e Lirë” ku ka deklaruar ...