Shtatzania, Sara Hoxha tregon sa i është rritur barku

Kliko per me shume info

sara-hoxhaSara Hoxha dhe Ledion Liço janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Sara Hoxha ka publikuar një foto në llogarinë e saj të Snapchat ku ka treguar sa i është rritur barku.

Kliko per me shume info

Trashëgimtaria e Top Medias, e cila duket se gëzon shëndet të mirë, shfaqet me një fustan të zi.

“Jam veshur si mami im”, shkruan ajo mbi foto.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here