Me kokainë në makinë, ja kush janë dy “të fortët” shqiptarë të arrestuar në Itali

shqiptariiDy të rinj shqiptarë janë prangosur nga Policia italiane, pasi u kapën me drogë.

Sipas medieve italiane, dy shqiptarët e arrestuar janë Kristal Malaj, 23 vjeç dhe Elzen Aliaj, 26 vjeç.

Ata janë vënë në pranga nga Policia në Raguza dhe akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike.

Në momentin që shqiptarët janë ndaluar nga Policia, ata po udhëtonin me një automjet.

Pasi Policia u ka bërë me shenjë që të ndalojnë, automjeti i tyre është kontrolluar dhe në të është gjetur kokainë në doza të vogla dhe euro, që dyshohet të ishin marrë nga shpërndarja e drogës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Operacion antidroge në Athinë, sekuestrohen lëndë narkotike, në pranga shqiptari

Një 51- vjeçar nga Shqipëria përfundoi në pranga pasi iu gjet një ...