Ja kush 19-vjeçari shqiptar që rrëmbeu e përdhunoi infermieret

perdhunuesi-shqiptarEnriges Kavalli, 19 vjeç është personi që kreu një akt të rëndë në Avexano të Italisë. I riu me probleme të çrregullimit mendor ka rrëmbyer dhe përdhunuar dy infermiere në qendrën ku po trajtohej.

Mediat italiane raportojnë se shqiptari, i sëmurë mendor nuk ishte person i panjohur, pasi kishte pasur edhe precedentë të mëparshëm.

Njëra nga infermieret ka treguar për policinë se është dhunuar fizikisht, është lidhur nga i riu shqiptar dhe më pas është përdhunuar, jashtë qendrës, në një zonë periferike, ku nuk kishte njerez. Përdhunimi ndodhi brenda në makinë, tha ajo.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

polici-durres16

Dhunonte nënën e moshuar, arrestohet 48-vjeçari

Policia e Durrësit ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim. Ai ...