Çfarë fati! Shqiptari fiton lotarinë me vlerë marramendëse në Bruksel

Fituesi i lotarisë 168 milionë euroshe në Bruksel këtë javë është një shqiptar që jeton atje prej 15 vitesh.

Babai ia katër fëmijëve është bërë fitues i kësaj shume duke blerë një biletë me vlerë 15 euro.

45-vjeçari jeton prej 15 vitesh në kryeqytetin belg, ku punon si punonjës i një kompanie pastrimi.

shqiptari-lotari-belgjike

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tropojani kërcënon me jetë Missin shqiptar: I nxori fotot nudo 100% të së motres

Egla Harxhi është “Miss Shqipëria 2007” dhe prej kohësh po zhvillon karrierën ...