Shqiptari aksidentohet në Itali, ja foto nga vendi i ngjarjes

Kliko per me shume info

aksident-italiNjë shtetas shqiptar është aksidentuar në Itali dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Mediat italiane shkruajnë se në Ravenna, dy automjete janë përplasur ku si pasojë ka mbetur e plagosur rëndë një grua 42 vjeçare, me kombësi hungareze.

Kliko per me shume info

Nga përplasja, sic shihet edhe nga fotot, të dyja makinat kanë përfunduar në kanal teksa me anë të zjarrfikëses të plagosurit janë nxjerrë nga automjetet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.