Shqiptari aksidentohet në Itali, ja foto nga vendi i ngjarjes

aksident-italiNjë shtetas shqiptar është aksidentuar në Itali dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Mediat italiane shkruajnë se në Ravenna, dy automjete janë përplasur ku si pasojë ka mbetur e plagosur rëndë një grua 42 vjeçare, me kombësi hungareze.

Nga përplasja, sic shihet edhe nga fotot, të dyja makinat kanë përfunduar në kanal teksa me anë të zjarrfikëses të plagosurit janë nxjerrë nga automjetet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdojnë punimet, deklaron Veliaj: Vettingu i domosdoshëm, korrupsioni në gjykata i ka bllokuar 40 projekte bashkisë

Bashkai e Tiranës ka përfunduar ndërtimin e rrugës “Hermann Gmeiner”, e cila ...