Dalin emrat/ Ja 19 personat më të pasur në Shqipëri, kryeson biznesmeni …!

samir-maneNë vazhdën e krijuar tashmë të traditës së analizimit të dhjetë më të pasurve në Shqipëri edhe këtë vit, “Fondacioni për Liri Ekonomike” ka publikuar renditjen e këtij mbi njerëzit më të pasur në Shqipëri.

Bazuar kjo edhe mbi të dhëna nga regjistrat tregtarë. Renditjen e vituit 2015 e kryeson biznesmeni Samir Mane, i ndjekur nga Shefqet Kasatri.

Ja renditja e 10 njerëzve më të pasur në Shqipëri për vitin 2015

top 1000

Ja kush janë 19 sipërmarrësit më të pasur për vitin 2015 sipas ponderimit

frangajjjkaaakap2topppp

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

EMRAT/ Prodhonin ushqime në shtëpi dhe i shisnin… dy të arrestuar në Tiranë

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi prodhonin në mënyrë ...