Buzëqeshja “tradhton” xhaxha e nip në Itali, kapen me 16 kg hashash

carabinieri2-2Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali ditën e sotme, pasi janë kapur me 16 kg kanabis në mjetin e tyre. Mësohet se ata janë xhaxha dhe nip dhe janë arrestuar pranë Arecos.
Sipas mediave italiane, të dy po lëviznin me të njëjtin mjet kur kanë hasur agjentët e policisë. Xhaxhai u buzëqeshi dhe i përshëndeti miqësisht policët.

Kjo ngriti dyshime se diçka fshehte në automjet. Pas kontrollit u zbuluan 16 kg kanabis të ndarë në pako 1 kilogramshe.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbardhet dëshmia, vajza tregon tmerrin: Si më përdhunoi shoferi i furgonit

Zbardhet dëshmia e vajzës që denoncoi një 28-vjeçar për përdhunim. Ngjarja ka ...