Buzëqeshja “tradhton” xhaxha e nip në Itali, kapen me 16 kg hashash

Kliko per me shume info

carabinieri2-2Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali ditën e sotme, pasi janë kapur me 16 kg kanabis në mjetin e tyre. Mësohet se ata janë xhaxha dhe nip dhe janë arrestuar pranë Arecos.
Sipas mediave italiane, të dy po lëviznin me të njëjtin mjet kur kanë hasur agjentët e policisë. Xhaxhai u buzëqeshi dhe i përshëndeti miqësisht policët.

Kjo ngriti dyshime se diçka fshehte në automjet. Pas kontrollit u zbuluan 16 kg kanabis të ndarë në pako 1 kilogramshe.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here