Shokuese, UFO-t një mesazh për njerëzit (Video)

UntitledPamjet e mëposhtme tregojnë momentin kur janë filmuar disa drita misterioze në qiell, të cilat pretendohet se u përkasin anijeve aliene.
Që prej datës 15 tetor, kur në internet u postua një video e realizuar në qiellin e Charlotte të Karolinës së Veriut, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shumë prej atyre që janë në kërkim të provave se alienët ekzistojnë, pretendojnë se kjo është një një e tillë. Pamjet tregojnë një rreth 10 drita që lëvizin në mënyrë të çrregullt dhe pulsojnë në errësirë. Pasi kanë parë videon në “Youtube”, shumë pretendojnë se jashtëtokësorët po përpiqen të komunikojnë me ne.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...