Ja çfarë të ndodh kur të duket vetja shofer më i mirë nga ç’je vërtet!

Këtë incident nuk ndodh ka shohim shpesh, megjithatë ka nga ata shofërë që nuk dinë se ku kalojnë gomat e makinës. Në Montana të Shteteve të Bashkuara, një shofer e ka kryer një manovër të gabuar, ka rënë poshtë rrugës dhe e ka shpërthyer një hidrant.

Megjithëse hapësira e platformës ishte shumë e madhe, ai ka shkuar në skaj dhe ka injoruar linjat me ngjyrë të kuqe. Për pasojë, Toyota Sienna ka mbetur e rrotulluar në rrugë.

Për më keq, mbi veturë binte vrushkulli i fuqishëm i ujit, që dilte nga hidranti që u shpërthye me këtë rast. Nuk bëhet e ditur gjendja shëndetësore, e të përfshirëve në këtë aksident të pa pritshëm.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Video/ Modelja me bikini i vërsulet prezantuesit pasi i preku të pasmet

Ai i prek të pasmet dhe kjo mjafton që modelja të acarohet ...