Shmangni erën e keqe të djersës, receta ‘’magjike’’ ka këto përbërës…

UntitledMe siguri e keni të njohur atë moment kur ndjeni se nuk ju vjen era aq e mirë. Në vend që të përdorni produkte të shtrenjta e të dëmshme, më mirë është që të përdorni preparate natyrore. Ky preparat largon edhe erën e keqe nga goja,transmeton gazeta “Kosova Sot”.
Përbërësit:
Lëngu i një limoni, një tubë majdanoz, një copë xhenxhefil, dy mollë, pesë gjethe të lakrës jeshile.
Përgatitja
Lani të gjithë përbërësit dhe përzijini në bluarës. Pijeni këtë pije në mëngjes para buke dhe para shujtave kryesore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Edhe majmunët bëjnë selfie si njerëzit. Shihni pozat e pabesueshme të tyre!(Foto)

Pozat e majmunëve duken krejtësisht si të njerëzve kur ‘’qepen’’ pas telefonit ...