Shmangni erën e keqe të djersës, receta ‘’magjike’’ ka këto përbërës…

UntitledMe siguri e keni të njohur atë moment kur ndjeni se nuk ju vjen era aq e mirë. Në vend që të përdorni produkte të shtrenjta e të dëmshme, më mirë është që të përdorni preparate natyrore. Ky preparat largon edhe erën e keqe nga goja,transmeton gazeta “Kosova Sot”.
Përbërësit:
Lëngu i një limoni, një tubë majdanoz, një copë xhenxhefil, dy mollë, pesë gjethe të lakrës jeshile.
Përgatitja
Lani të gjithë përbërësit dhe përzijini në bluarës. Pijeni këtë pije në mëngjes para buke dhe para shujtave kryesore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...