Thithkat e Shkëndijes “tërbojnë” rrjetin, ajo s’ka më turp!

shkendije-mujaj16Këngëtarja bombastike Shkendije Mujaj është padyshim ndër femrat më seksi dhe provokuese në skenën tonë.

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku poston fotografi nga më të ndryshmet, po që më të shpeshta janë ato ku provokon me të pasmet e saj.

Kësaj radhe Shkenda ka postuar një fotografi gjithashtu mjaftë provokuese ku shihet të ketë zbuluar thithkat../ORAinfo/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...