Shkelzen Berisha publikon foto të re me Armina Mevlanin, ja mesazhi

shkelzen-berishaSezoni im i preferuar me personin tim te preferuar.

Keshtu shkruan Shkelzen Berisha ne foton e re qe ka publikuar me Armina Mevlanin.

Kjo foto me mesazhin ne fjale eshte publikuar pak ore pasi Armina Mevlani  foli publikisht edhe njehere ne lidhje me raportin qe ka me Shkelzen berishen.

Armina ishte e ftuar tek “Xing me Ermalin” ku tha se po shkon drejt marteses me Shkelzen Berishen, por shtoi se cifti ende nuk ka planifikuar ndonje date apo afat konkret.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...