Shkakton rrëmujë në stadium, vajza nxirret me dhunë nga policia duke i ngritur fustanin (Foto)

UntitledNjë studente në një ndeshje të futbollit amerikan, ka krijuar disa probleme mes të pranishmëve, kështu duke i bezdisur fansat e futbollit rreth saj.
Në vend në ngjarjes mbërriti policia dhe i thanë që të largohet nga ulësja e saj, në mënyrë që të merret në pyetje, mirëpo ajo refuzoi, shkruan DailyStar, transmeton Express.

Sjellja e saj ndaj policisë dhe të pranishmëve eskaloi, pasi ajo filloi t’i bërtasë policisë dhe të rezistojë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shpërfytyron të dashurën që mos ta pëlqejë më njeri, e kafshon 21 herë në fytyrë

Vajza e identifikuar si Melody Moon, 25 vjece, nga Yeovil i SHBA-së, ...