Rrebeshe shiu në Shkodër! Çfarë do ndodhë me ndeshjen?!

shqiperi-spanje16Qyteti i Shkodrës ka veshur këtë mbrëmje ngjyrat kuq e zi, në pritje të ndeshjes më të fortë të Kombëtares në rrugën drejt Botërorit 2018.

Ndeshja me Spanjën pritet të nisë në orën 20:45, në stadiumin “Loro Boriçi”. Ndërkohë, raportohet se prej 4 orësh në qytet ka nisur një shi i rrëmbyeshëm pa pushim.

LEXO EDHE:  FK Tirana: Dhuna ndaj trajnerit Memelli do të dënohet
Kliko per me shume info

Kjo mund të jetë dhe një pengesë që ndeshja të mos luhet fare, ashtu siç ndodhi në përballjen me Maqedoninë, ku rrebeshi i shiut ndëpreu ndeshjen vetëm 13 minuta para se të përfundonte.

shi-shshi-sh1shi-sh3

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here