Rrebeshe shiu në Shkodër! Çfarë do ndodhë me ndeshjen?!

Kliko per me shume info

shqiperi-spanje16Qyteti i Shkodrës ka veshur këtë mbrëmje ngjyrat kuq e zi, në pritje të ndeshjes më të fortë të Kombëtares në rrugën drejt Botërorit 2018.

Ndeshja me Spanjën pritet të nisë në orën 20:45, në stadiumin “Loro Boriçi”. Ndërkohë, raportohet se prej 4 orësh në qytet ka nisur një shi i rrëmbyeshëm pa pushim.

Kliko per me shume info

Kjo mund të jetë dhe një pengesë që ndeshja të mos luhet fare, ashtu siç ndodhi në përballjen me Maqedoninë, ku rrebeshi i shiut ndëpreu ndeshjen vetëm 13 minuta para se të përfundonte.

shi-shshi-sh1shi-sh3

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.