U cilësua si një shfaqe erotike, kënëgëtarja tregon ‘’zogun’’ dhe gjoksin në koncert… (Foto +16)

UntitledKur flitet për koncertet live, cdo gjë ka ndryshuar. Këngëtaret nuk po i kushtojnë të gjithë vëmëndjen performancës dhe zërit, por veshjes së tyre. PËr këtë të fundit këngëtaret fitojnë vëmëndje, pasi ‘’padashur’’ tregojnë pjesë intime duke provokuar. KËtë herë bëhet fjalë për Charli XCX. 24-vjeçarja ka treguar pothuajse çdo gjë për fansat e saj në koncertin e saj të mbajtur mbrëmë në Las Vegas.

 

  

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tuna-shtatzene

Tuna Sejdiu pranon për herë të parë publikisht: Jam shtatzënë

“Eshtë aty, dhe kam tre muaj që kam qëndruar në intimitet sepse ...