Bashkia e Tiranës: Ja kur do të jetë gati sheshi “Skënderbej”

sheshi-skenderbej-300x199Bashkia e Tiranës ka vazhduar punën me ritme të larta në sheshin “Skënderbej”, me qëllim përfundimin e tij në kohë rekord.

Dje kryetari i Bashkisë, Erjon Veliaj ka publikuar disa foto nga ecuria e punimeve, ndërsa është zbuluar se kur do të përfundojë projekti për sheshin “Skënderbej”.

“Kemi rikuperuar dhomën teknike dhe depozitat për shatërvane, shtresat nëntoke e tubacionet në proces, pastaj pllakat dhe pemët. Gati për verë 2017!”- shkruhej në postim./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Reagimi/”Shqiptarët kanë shpresë te Donald Lu, le të çirret Berisha dhe gjithë antiamerikanët”

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar sërish lidhur me “Reformën në Drejtësi”. Ngjela ...