Bashkia e Tiranës: Ja kur do të jetë gati sheshi “Skënderbej”

Kliko per me shume info

sheshi-skenderbej-300x199Bashkia e Tiranës ka vazhduar punën me ritme të larta në sheshin “Skënderbej”, me qëllim përfundimin e tij në kohë rekord.

Dje kryetari i Bashkisë, Erjon Veliaj ka publikuar disa foto nga ecuria e punimeve, ndërsa është zbuluar se kur do të përfundojë projekti për sheshin “Skënderbej”.

Kliko per me shume info

“Kemi rikuperuar dhomën teknike dhe depozitat për shatërvane, shtresat nëntoke e tubacionet në proces, pastaj pllakat dhe pemët. Gati për verë 2017!”- shkruhej në postim./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.