Prrenjas, sherr me thika në stacionin e autobusëve, dy të plagosur

prrenjasDy të rinj kanë mbetur të plagosur pas një sherri me thika tek stacioni i trenit në Prrenjas.

Autorët ishin larguar nga vendit i ngjarjes me një makinë, dhe policia e krimeve të rënda e Elbasanit, i arrestoi ata mëngjesin e sotëm në Pogradec.

Ata janë Markeljano Hoxha 23 vjeç, Nevzat Spaho 20 vjeç, Elivert Karriqi 33 vjeç.

Sipas policisë të plagosurit ndodhen në spitalin e Librazhdit jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Osumi nxjerr trupin e 47 vjeçarit, u zhduk pas kthimit nga Greqia

Lumi Osum ka nxjerrë në breg trupin e pajetë të 47 vjeçarit, ...