Sherri mes reperëve, ja fotot e Cozman pas përleshjes me Noizyn

Kliko per me shume info

cozmanniiPublikohen për herë të parë foto të reperit Cozman, pas përleshjes me Noizyn. Ka qenë faqja “Vipat e Bllokut” ajo që ka publikuar fotografitë e Cozman, menjehere pas sherrit ku u përdorën edhe armë, ndërsa ai duket se ka marrë dëmtime në njërin sy.

Sakaq, deri më tani nuk dihet se nga kanë dalë këto foto dhe vërtetësia e tyre, pasi fansat e Babastars në komente kanë dyshuar se ato nuk janë të vërteta, por montazh.

Kliko per me shume info

Reperat e grupit Babastars u përplasën mbrëmjen e 13 shtatorit me grupin OTR, të drejtuar nga reperi shqiptar Noizy, përballë ‘Swiss Diamond Hotel’ në Prishtinë. Nga incidenti, Cozman mbeti 48 orë në paraburgim, teksa Noizy u plagos në të pasme, kurse Varrosi u plagos me dy plumba, një në stomak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.