Sherri, e ftuara hedh prezantuesin në tokë

Nuk është diçka e pazakontë që gjërat të nxehen në emisionin britanik të Jeremy Kyle. Por sot prezantuesi përfundoi në dysheme pasi u përfshi në një sherr midis dy motrave, të ftuara në shfaqje.

Drejtuesi i emisionit, 51 vjeç, në fillim prezantoi Emmën e cila donte të konfrontohej me motrën abuzive dhe hakmarrëse, Kelly, në segmentin : “Do ta vërtetoj që ne nuk jemi motra – mund të ma vërtetosh që nuk je e droguar?”

Vetëm pak momente para se të shpjegonte situatën midis dyshes, Kelly vrapon drejt Jeremy dhe e hedh në tokë, ndërkohë që ai ishte ulur pranë Emës.

Megjithatë, në momentin kulmor, kamera filmoi fytyrat e shokuara të audiencës dhe jo të gjithë skenën, gjë që i la shikuesit të zhgënjyer.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I çmendur pas shpejtësisë, Ronaldo teston modelin e ri të “Bugatti”-t

Kristiano Ronaldo është i pasionuar pas makinave të shpejta dhe kjo nuk ...