Sherr me grushte prej dy ditësh në shkollë, 3 të rinjtë përfundojnë në Polici

Kliko per me shume info

policia-lezheeeTre nxënës së një shkolle të mesme kanë përfunduar në Polici, pasi prej dy ditësh janë përplasur fizikisht në ambientet e shkollës.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme “Hydajet Lezha”.
Policia thotë se janë shoqëruar shtetasit Elio Nika, 21 vjeç dhe dy 17-vjeçarët H.K. dhe K.M. Dy të parët kanë dy ditë që dhunojnë 17-vjeçarin K.M. dhe e kanë goditur dy ditë rresht me grushte.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.