Plas sherri në shkollën 9-vjeçare, vajzat kapen prej flokësh

Një sherr banal ka ndodhur ditën e sotme në “Shkollën e Re” në zonën e Kënetës në Durrës. Në të janë përfshirë dy vajza, të cilat janë në moshë të vogël.

Ngjarja ka ndodhur mes vajzave në shkollën 8-vjeçare dhe janë të dyja në klasën e tetë. Nuk dihen arsyet e zënkës mes tyre por pamjet janë me të vërtetë të rënda, shkruan JOQ.
Nxënësi që ka dërguar mesazhin dhe pamjet në redaksinë tonë bën me dije se për këtë ngjarje janë vënë në dijeni vetëm mësueset.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Simptoma e panjohur e kancerit të gjirit, 1 në 6 gra të diagnostikua

Një në gjashtë gra me kancer gjiri kanë shenja të sëmundjes mbrapa ...