Sherr me thika në lokal, plagoset i riu, ja emrat

thike-damareNjë konflikt i çastit mes dy personave ka bërë që njëri prej tyre të mbetet i plagosur me thikë në Tepelenë.

Ngjarja ndodhi në një lokal, ku sipas policisë, 28 – vjeçari Ndriçim Malajnues pas një konflikti ka goditur me thikë në pjesën e shpatullës personin me iniciale G.T.

Fatmirësisht, goditjet e marra nuk kanë qenë në rrezik për jetën dhe i lënduari ndodhet në spital, jashtë rrezikut.

Ndërkohë, policia bëri të mundur arrestimin e autorit të kësaj ngjarje, mbi të cilin rëndon akuza për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

U hodh në lumë për t’i shpëtuar policisë, gjendet pa jetë shqiptari

Polumbarët në qytezën e “Città di Castello”, në Itali, nxorën nga lumi ...