Godet me thikë të riun pas sherrit në lokal, arrestohet 28-vjeçari

Kliko per me shume info

sherr-plagosjeNjë konflikt i castit mes dy të rinjve në një lokal në Tepelenë ka bërë që njëri prej tyre të mbetet i plagosur me thikë.

28-vjeçari Ndriçim Malaj ka goditur me thikë në pjesën e shpatullës personin me iniciale G.T.
Për fat të mirë, goditjet e marra nuk kanë qenë në rrezik për jetën dhe i lënduari ndodhet në spital, jashtë rrezikut.

Kliko per me shume info

Policia ka arrestuar 28 vjeçarin, banues në Tepelenë. Mbi të rëndon akuza për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.