Grushte e shkelma tek lokal “Londra” në Kamëz, dy të rinj përfundojnë në spital

policia20154 të rinj janë përplasur fizikisht mesditën e së dielës në Kamëz dhe si pasojë dy prej tyre kanë përfunduar në spital.

Policia bën me dije se ngjarja ndodhi rreth orës 15:30 në lokalin “Londër”, ku të rinjtë janë goditur me grushte e shkelma.
Blutë po punojnë për kapjen e shtetasve Aurel J., dhe Juljano S., pasi ky i fundit ka plagosur rëndë, dy të rinjtë Amarildo M., dhe Eli S., nga fshati Qerek i Krujës dhe Kamzë.

Këta të fundit kanë përfunduar në Spitalin Ushtarak, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitja në Rinas, zbulohen tre autorë të tjerë, ish-të dënuar në Greqi

Identifikohen tre autorët e tjerë të cilët kanë marrë pjesë në supërgrabitjen ...