Grushte e shkelma tek lokal “Londra” në Kamëz, dy të rinj përfundojnë në spital

Kliko per me shume info

policia20154 të rinj janë përplasur fizikisht mesditën e së dielës në Kamëz dhe si pasojë dy prej tyre kanë përfunduar në spital.

Policia bën me dije se ngjarja ndodhi rreth orës 15:30 në lokalin “Londër”, ku të rinjtë janë goditur me grushte e shkelma.
Blutë po punojnë për kapjen e shtetasve Aurel J., dhe Juljano S., pasi ky i fundit ka plagosur rëndë, dy të rinjtë Amarildo M., dhe Eli S., nga fshati Qerek i Krujës dhe Kamzë.

Kliko per me shume info

Këta të fundit kanë përfunduar në Spitalin Ushtarak, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here