Nusja fut krushqit në sherr, plasin grushtet ditën e dasmës

sherrNga momenti kur çifti vendosën të martoheshin, mesi i dasmës së tyre u ndërpre, pasi ndodhi një përleshje e madhe.

Në botën normale, gruaja ka të drejtë ta mbajë mbiemrin e saj dhe të mos e marrë mbiemrin e bashkëshortit të saj. Mirëpo, në Serbi, në Leskovc, vendimi i nuses për ta mbajtur mbiemrin u kurorëzua me rrahje, shkruan “Blic.rs”, transmeton Gazeta Express.

Pasi nusja nga Leskovci vendosi ta mbajë mbiemrin e saj në momentin e kurorëzimit, vjehrri i saj (babai i bashkëshortit) i tha se “është “k**vë”.

Rrahja ndodhi mes familjarëve të nuses dhe të dhëndrit, pasi të dy familjet filluan të fyenin njëri-tjetrin. Si rezultat i kësaj, çifti nuk arriti të martoheshin në këtë ditë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...