Sheh gruan për hërë të parë pa grim, reagimi burrit do t’ju shokojë

gruaja-pasurNjë 30-vjeçar nga Emiratet e Bashkuara Arabe, është ndarë nga bashkëshortja e tij, gjashtë vite më e re, sapo e ka parë pa grim.

Gazeta ‘Aletihad’ raporton se kur çifti kanë shkuar për herë të parë që të bëjnë not në plazhin Al Mamzar në Sherjah, asaj i janë shlyer përmirësimet në fytyrë dhe ai i ka parë dallimet e mëdha, transmeton Telegrafi.
Ai ka mësuar se jo vetëm që ajo vë shumë tualet, por ka operim estetik, mbanë qepalla të rrejshme dhe thjerrëza me ngjyrë tjetër.
Për këto arsye, arabi që është ndier i mashtruar, ka kërkuar ndarje të menjëhershme nga bashkëshortja.
“Dhëndri ishte i vendosur dhe nuk pati asnjë shans që të pajtohen sërish”, ka thënë psikologu Dr Abdul Aziz Asaf, që ka biseduar me të sapomartuarit para se të shkurorëzoheshin. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.