Gjendet zëvendësuesi i Shakohoxhës, nuk do ta besoni kush është

Kliko per me shume info

shakohoxhaKomentatori sportiv Dritan Shakohoxha është një prej personazheve me publike ne kete fushe.

Duket se cdonjeri ka provuar të paktën një herë veten ta imitojë. Këtu duket se ka bërë edhe këngëtarja Greta Koçi në një video të publikuar në Instagramin e motrës së saj, Enit.

Kliko per me shume info

Në video duket Greta duke “imituar” fjalët e Shakohoxhës me intonacionin dhe emocionin e tij tipik. Videon e ka shpërndarë edhe vet komentatori. Ai ka shkruar:
“Tani po që ndihem i kërcënuar.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.