Sfidon Kim Kardashian dhe të tjerat, ky djalë shokon me të pasmet e tij(Foto)

Kliko per me shume info

UntitledBëhet fjalë për Ruby Rue një model 18-vjeçar nga Melburn, Australi. Rue thotë se është Kim Kardashian mashkullor, dhe të paktën i afrohet në një këndvështrim. Tejet i fiksuar pas të pasmeve të Kimit, 18-vjecari ka bërë cdo gjë për tu dukuar si ajo. Shumë i famshëm në Instagram ku reklamon të pasmet e tij, modeli ndjehet i plotësuar.

Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.