Rrëfehet Valbona Selimllari, ja çfarë thotë për fëmijët e saj missi i parë shqiptar

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari ishte e ftuar në emisionin “Tek Unë” nga Arjola Shehu, për të rrëfyer disa detaje të jetës së saj para dhe pas kamerave.

Edhe pse gjithmonë ka qenë e rezervuar kur vjen puna për të ruajtur privatësinë e saj, Valbona ka ndarë disa detaje me Arjolën, sa i përket të qenit mama.

Kliko per me shume info

“Nëse diçka nuk i mungon fëmijëve të mi është dashuria, atë nuk ja kursej kurrë” tregon bukuroshja shqiptare, e cila pranon se si mami është pak e rreptë. (minuta 21:45)

Për më tepër Valbona ka thënë se për të familja është shumë e shenjtë dhe nuk do ta cenojë atë me lajme rozë nëpër portale.

“Kur të rriten fëmijët e mi, le të bëjnë çfarë të duan. Madje ti marrin edhe nëpër intervista nëse kanë interes. Sa janë tek Valbona nuk dua që të dalin.”- është shprehur ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.