Aktorja e famshme publikon selfien përvëluese, topless

lindsayyLindsay Lohan di si t’i mbajë fansat duke u dhënë atë që ata duan.

Kësaj radhe, ylli ka postuar një selfie bardhë e zi “topless” para pasqyrës.

Kliko per me shume info

Aktorja 30-vjeçare, ndryshe nga Kim dhe motra e saj është treguar më e kujdesshme në mënyrë që të mos dalë tërësisht e zbuluar.

Në duar ajo mban telefonin, ndërsa me bërrylat e saj përpiqet që të mbulojë gjoksin.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here