“Turp! Ilir Meta ngushëllon Greqinë për çështjen çame”!

Kliko per me shume info

ed-selamiÇështja çame ka trazuar politikën mbarëkombëtare prej ditësh. Greqia është alarmuar pas njohjes së kësaj çështjeje nga BE. E ndërsa kreu i Kuvendit, Ilir Meta, ka shkuar për një vizitë zyrtare në Athinë. Por vizita e tij duket se nuk është parë pozitivisht nga politikanët shqitparë.

Në një postim në rrjetet sociale, Selami ka “sulmuar” Metën, për qëndrimin e mbajtur gjatë vizitës zyrtare, pikërisht për një cështje shumë sensitive, që së fundi është bërë temë e një tensioni të ri politik, tashmë jo mes Shqipërisë dhe Greqisë, por mes saj dhe BE-së.

Kliko per me shume info

“BE njeh çështjen çame, kryetari i Kuvendit ngushëllon Greqinë. Turp”- shkruan Selami.

2 COMMENTS

  1. ILIR META NJELLOJ SI ESAT PASH TRADHTARI
    KUV LEGEN SKARPARI QE TE SHET
    KY HAJDUT ORDINER ILIR META SKA ASNJE TAGER TE FLASE MBI PALET SIC JA FOLUR NE ATHINE POLITIKA SHQIPTARE E GREKE
    KUSH KA… MENDON SE ESHTE KY !!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.